Čím tiskneme?

TECHNOLOGIE

Disponujeme jedním z nejširších technologických portfolií v České republice. Všechny stroje máme v provozovně na Vysokém Újezdě pod jednou střechou. Díky tomu můžeme zákazníkům nabídnout širokou variabilitu technologií a jejich kombinací. Umožňuje nám to také pracovat s kratší dodací lhůtou oproti naší konkurenci.

Potřebujete malé náklady etikety ve více druzích, velkoobjemový tisk, zušlechtění pomocí embossu, debossu, barevné ražby či sítotisku nebo jen bílé přelepky? Žádná zakázka nám není cizí. Napište nám a společně najdeme vhodné řešení pro Váš produkt.

OFSET

Ofsetový tisk představuje nejkvalitnější tisk na polygrafickém trhu s možností jemných přechodů rastrů a drobným negativním písmem.


HP INDIGO

Digitální tisk představuje kombinaci kvalitního tisku s rychlostí a variabilitou. Je ideálním řešením při výrobě nízkých nákladů etiket či vícedruhových zakázek. 

KNIHTISK

Knihtisk zastupuje technologii určenou pro tisk textu, linek a jednoduchých grafik či etiket s celoplošným tiskem.

EMBOSS, DEBOSS

Technologie, při které dochází k vytlačování, zatlačování motivu do materiálu, zvýrazňuje část etikety či její text. S embossem se setkáváme u tisku Braillova písma, ale i u etiket pro výjimečné produkty.

SÍTOTISK

Tento prémiový tisk je vysoce odolný vůči vnějším vlivům, slunečnímu záření a oděru. Pomocí sítotisku je možné docílit reliéfního tisku, který tvoří plastický efekt a dodává etiketám výjimečný a luxusní vzhled.

HORKÁ RAŽBA

Ražba dodává etiketám exkluzivní a prémiový vzhled. Nemusíte se omezovat na zlatou barvu, máme skladem širokou škálu ražebních fólií, a to v lesklém i matném provedení.

Objednejte si naše služby

KALKULACE ZDARMA

Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s Vaší etiketou. Rádi a zdarma.


info@tiskcaizl.cz
+420 725 955 724

Provozovna
K Loužce 131, 267 16, Vysoký Újezd

Fakturační adresa
Radlická 2343/48,150 00 Praha 5

IČO: 07744820; DIČ: CZ07744820